Site icon inRoman.ro

Freedom House România angajează agent vânzare publicitate online și presă scrisă

Freedom House angajeaza

Responsabilități:

Beneficii:

Cerinte:

Descrierea companiei:
FREEDOM HOUSE ROMÂNIA este o organizatie non-profit, nepartinică, ce promoveaza libertatea, democrația și drepturile omului. Freedom House România are o experienţă de peste 11 ani în gestionarea proiectelor cu finanţare externă şi internă,. Principalele domenii acoperite de proiectele Freedom House România sunt:
a. profesionalizarea presei şi specializarea jurnaliştilor;
b. apărarea drepturilor omului şi promovarea acţiunilor cu caracter social;
c. consolidarea statului de drept şi îmbunătăţirea calităţii actului de justiţie.
REVISTA 22, editată de Grupul pentru Dialog Social, este una dintre puținele publicații independente românești care apare  neîntrerupt, de peste 26 de ani. Are o apariție săptămânală propunând publicului cititor analize și eseuri politice, anchete sociale, interviuri cu personalități implicate în evenimentele majore ale vieții publice și culturale și deopotrivă analize economice sau cronici culturale.
Va rugam sa trimiteti un CV si o scrisoare de intentie la adresa de email augustina.petcu@freedomhouse.ro, telefon : 021-2532838 pana la data de 11 noiembrie 2016

Exit mobile version